Cena:

8 597.70 zł brutto
Cena netto: 6990.00 zł

Faktura VAT: Tak

ID ogłoszenia: 2932

Lokalizacja:

Warszawa

Parametry:

Producent Sokkia
Model GRX-1
Rok produkcji 2011
Inne
Skontaktuj się

Opis:

Do sprzedania:

Odbiornik Sokkia GRX-1 używany, 100% sprawny, w bardzo dobrym stanie.

Sprzęt po gruntownym przeglądzie w autoryzowanym serwisie.

Gwarancja  – 6 miesięcy.

Dostęp do sieci TPI NETpro – gratis (3 miesiące)

 

Sokkia GRX-1:
odbiornik charakteryzuje się dużym zaawansowaniem technologicznym. Oprócz bardzo funkcjonalnych i użytecznych cech konstrukcyjnych (m.in. informacje głosowe o trybie pracy instrumentu, czytelny i łatwy w interpretacji diodowy panel informacyjny, wbudowany moduł Bluetooth, który podnosi komfort komunikacji z urządzeniami zewnętrznymi), są jeszcze systemy usprawniające wykonywanie pomiarów na obszarach zurbanizowanych i gęsto zadrzewionych. Wszystkie te cechy sprawiają, że Sokkia GRX-1 jest idealną propozycją dla każdego geodety, który chce mieć w codziennej pracy solidny i wydajny sprzęt GPS. Odbiornik marki SOKKIA został zaprojektowany specjalnie z myślą o klientach, którzy od GPSa oczekują przede wszystkim możliwości pomiarowych takich jak szybka inicjalizacja, wbudowany modem, odporność na warunki terenowe, a zarazem liczących się z kosztami zakupu. Odbiornik jest idealną alternatywą dla każdego kto chce rozpocząć przygodę z pomiarami GPS, a jednocześnie wymaga wysokiej jakości wykonania sprzętu.

Wszechstronność zastosowań:
wbudowane modemy GPRS i radiowy pozwalają w różny sposób odbierać poprawki RTK i współdziałać z siecią ASG-EUPOS lub TPI-NET.

Technologicznie na lata:
72 kanały pozwalają odbierać sygnały GPS i GLONASS, które gwarantują ciągłość pomiarów nawet w najtrudniejszym terenie i usprawniają proces inicjalizacji.

Bezbłędnie i pewnie:
zaawansowane technologie wspomagające pomiary są odpowiedzialne za dostarczanie najdokładniejszych wyników.

Wygodnie i bez kabli:
dzięki Bluetooth między odbiornikiem i kontrolerem nie ma żadnych kabli, komunikacja bezprzewodowa to komfort połączeń z kontrolerem i innymi urządzeniami peryferyjnymi.

Łatwa i czytelna komunikacja:
jedyny w swoim rodzaju odbiornik dostarczający informacje głosowe o  stanie pracy odbiornika, panel informacyjny LED pokazuje liczbę dostępnych satelitów, żywotność baterii, stan pamięci, naładowania baterii i status połączenia.

Trwałość i niezawodność:
dzięki nowoczesnej i mocnej, ale przy tym lekkiej i kompaktowej konstrukcji odbiornik jest odporny na upadek z wysokości 2 m oraz na pył i wodę (IP67).

W komplecie:
Odbiornik
Waliza transportowa
Bateria
Ładowarka
Tyczka

Skontaktuj się ze sprzedawcą:

Inne ogłoszenia z tej samej kategorii:

9 212.70 zł brutto
Warszawa
4 920.00 zł brutto
Warszawa
4 920.00 zł brutto
Warszawa

Inne ogłoszenia z tego samego Województwa:

9 225.00 zł brutto
Warszawa
9 212.70 zł brutto
Warszawa
4 920.00 zł brutto
Warszawa