Cena:

8 917.50 zł brutto
Cena netto: 7250.00 zł

Faktura VAT: Tak

ID ogłoszenia: 5520

Lokalizacja:

Warszawa

Parametry:

Producent DJI
Model Phantom
Rok produkcji
Inne
Skontaktuj się

Opis:

dron

DJI Phantom 4 Pro+ V2.0

Poznaj drona DJI Phantom Pro+ V2.0, który w zestawie posiada bardziej rozbudowany kontroler wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 5,5” oraz z systemem transmisji OcySync HD. Technologia ta wspiera bezprzewodową łączność z goglami DJI, a także automatyczne przełączanie między dwoma częstotliwościami.

Model Phantom Pro+ V2.0 został wyposażony w 1-calową matrycę o rozdzielczości 20 Mpix, za pomocą której nagrasz oszałamiające filmy w rozdzielczości 4K/60fps. Akumulator o pojemności 5350 mAh pozwoli Ci nawet na 30-minutowe używanie drona na jednym ładowaniu.

DJI Phantom 4 Pro+ V2.0

konsola

Jeszcze lepszy kontroler

Wraz z dronem DJI Phantom Pro+ V2.0 otrzymasz również ulepszony kontroler z zintegrowanym 5,5-calowym wyświetlaczem. Kontroler ten w połączeniu z systemem transmisji obrazu OcuSync zapewnia przekaz obrazu w najwyższej jakości przy maksymalnym zasięgu. Co więcej, wyświetlacz oferuje jasność na poziomie 1000 cd/m2, co w rezultacie jest ponad dwukrotnie lepszym wynikiem niż ma to miejsce w przypadku standardowych ekranów. Dzięki temu kolory są żywe i łatwo widoczne, nawet w bardzo jasnym świetle słonecznym.

Dzięki inteligentnemu systemowi Time Division Multiplexing możesz mieć pewność, że po włączeniu drona, system ten po przeanalizowaniu wszystkich dostępnych poziomów sygnału, zawsze automatycznie wybierze częstotliwość o najniższym poziomie zakłóceń.

Jeszcze lepszy kontroler

obiektyw

20-megapikselowa matryca CMOS o przekątnej 1 cala

Dron DJI Phantom 4 Pro+ V2.0 został wyposażony w 20-megapikselową matrycę CMOS o przekątnej 1 cala. Elementem, który ją wyróżnia jest zastosowanie mechanicznie regulowanego czasu otwarcia migawki, co pozwoliło na wyeliminowanie rozmazania podczas wykonywania zdjęć podczas lotu.

Za pomocą wbudowanej kamery możesz nagrywać filmy w rozdzielczości 4K w prędkości 60 klatek na sekundę. Ponadto kamera posiada również tryb Burst Mode, który umożliwia wykonywanie zdjęć seryjnych.

20-megapikselowa matryca CMOS o przekątnej 1 cala

wydajność

Inteligentne tryby lotu i nagrywania

DJi Phantom 4 Pro+ V2.0 oferuje wiele zaawansowanych trybów lotu, które w zależności od sytuacji będą bardzo pomocne. Użytkownik do dyspozycji otrzyma trzy tryby lotu: Position, Atti i Sport.

W trybie Position włączone są funkcje Mode, TapFly i ActiveTrack a wykrywanie przeszkód i stabilizacja pozycji są dostępne. Tryb sport zwiększa zwrotność drona i podnosi jego prędkość do 72 km/h, zachowując przy tym swoją funkcjonalność i nadal pozwalając na dokładnie omijanie przeszkód i precyzyjne ustalanie pozycji.

W trybie Atti stabilizacja satelitarna zostaje wyłączona a wysokość utrzymana. Jest to idealna opcja dla doświadczonych pilotów, chcących uchwycić płynniejszy materiał.

W trybie statywu prędkość zostaje ograniczona do 7 km/h, by zapewnić precyzyjne kadrowanie wewnątrz pomieszczeń. Czujniki wykrywania przeszkód i sensory wizyjne są również dostępne w tych trybach, by bezpiecznie cieszyć się lotem.

Inteligentne tryby lotu i nagrywania

bateria

Nawet 30 minut lotu na jednym ładowaniu

Wbudowana bateria DJI Phantom 4 Pro+ V2.0 pozwala na 30 minut lotu, dzięki czemu masz jeszcze więcej czasu na wykonanie zamierzonego ujęcia.

Aplikacja DJI GO 4 informuje o stanie naładowania baterii oraz wylicza m.in. pozostały czas lotu. Ponadto bateria posiada zaawansowany system zarządzania akumulatorem, by przedłużyć żywotność ogniwa i zapobiegać jego przegrzaniu.

Nawet 30 minut lotu na jednym ładowaniu

Przypadki objęte ubezpieczeniem

Wykupując DJI Care Refresh ubezpieczasz swojego drona przed m.in. upadkiem, utopieniem, kolizją czy wypadkiem spowodowanym zakłóceniem sygnału pracy drona. Ubezpieczenie obejmuje również wypadki wywołane z winy operatora.

Błąd użytkownika

Zakłócenie sygnału

Kolizja

Utopienie

Upadek

Gdy zdarzy się wypadek

1. Użytkownik zgłasza usterkę i wysyła drona do niemieckiego serwisu DJI z adnotacją, że posiada DJI Care Refresh.

2. Użytkownik dostaje wycenę naprawy i na tej podstawie decyduje czy chce dokonać naprawy/wymiany odpłatnie bądź przez DJI Care Refresh.

3. Po wybraniu opcji DJI Care Refresh, użytkownik uiszcza opłatę za wymianę i dostaje inny egzemplarz bądź nowe części zamienne tzn. gimbala, kamerę, śmigła.

4. Wymieniony produkt zostaje priorytetowo dostarczony do użytkownika z darmową wysyłką.

Wypadek

Zgłoszenie

Wysyłka

Opłata wymiany

Darmowa dostawa

Skontaktuj się ze sprzedawcą:

Inne ogłoszenia z tej samej kategorii:

Inne ogłoszenia z tego samego Województwa: