Cena:

13 517.70 zł brutto
Cena netto: 10990.00 zł

Faktura VAT: Tak

ID ogłoszenia: 6527

Lokalizacja:

Warszawa

Parametry:

Producent Topcon
Model GPT-9003M
Rok produkcji 2007
Inne
Skontaktuj się

Opis:

Na sprzedaż używany tachimetr elektroniczny zmotoryzowany Topcon GPT-9003M. Jest to tachimetr używany – stan jak nowy (idealny). Rok produkcji tachimetru: 2007.

Na sprzęt udzielamy 6 miesięcy gwarancji autoryzowanego serwisu Topcon/Sokkia – jedyny w Polsce, w siedzibie TPI w Warszawie. Wystawiamy oryginalny certyfikat autoryzowanego serwisu.

Tachimetr cechuje się trwałą, wodoszczelną i pyłoszczelną konstrukcją oraz wydajnym systemem zasilania, co gwarantuje niezawodność przez lata. GPT-9003M spełnia międzynarodowa normę IP54, co sprawia, że możemy dokończyć pomiary mimo złej pogody.

Tachimetry Topcon z serii GPT-9xxx posiadają lunety o 30-krotnym powiększeniu, a obiektywy mają średnicę 45 mm – gwarantuje to precyzyjne wycelowanie nawet na oddalone punktu i pomierzenie ich z wykorzystaniem dalmierza bezlustrowego – zasięg pomiaru bezlustrowego to imponujące 2000 m, co pozwala dokonać pomiaru na naprawdę dużych odległościach, szczególnie obiektów o ograniczonym lub niemożliwym dostępie i nie są mu straszne ciemne czy chropowate powierzchnie.

Tachimetr Topcon GPT-9003M wyposażony jest w duży, dotykowy, kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 3,5″, co czyni pracę szybką, łatwą i wygodną. Obecność gniazda kart Compact Flash czy port USB pozwalają na podłączenie dodatkowych nośników danych, przez co ten instrument pozwala rozszerzyć listę sposobów na wymianę ich z innymi urządzeniami lub komputerami.

Opisywane urządzenie zostało skonstruowane specjalnie dla osób wykonujących dużą liczbę tyczeń. Jest wyposażony w serwomotory, które same obracają instrument na kolejne tyczone punkty. Tachimetr wykonuje te czynności za geodetę, co pozwala mu zaoszczędzić czas przyspieszając pracę. Instrument posiada wbudowane diody do tyczenia. Można go również wykorzystać do automatycznego pozyskiwania danych przestrzennych (np. pomiar objętości urobisk).

Zestaw zawiera:
– 2 baterie,
– ładowarkę,
– osłonę obiektywu,
– kufer transportowy,
– świadectwo autoryzowanego serwisu Topcon/Sokkia,
– drobne gratisy.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszego urządzenia gotowego do pracy od razu po zakupie – napisz, oddzwonimy najszybciej jak się da! Sprzęt można odebrać osobiście po uprzednim umówieniu się, ale też możemy dostarczyć go pod Twoje drzwi kurierem lub do jednego z naszych biur regionalnych – Gdańsk, Poznań, Wrocław, Kraków, Warszawa.

Skontaktuj się ze sprzedawcą:

Inne ogłoszenia z tej samej kategorii:

8 500.00 zł brutto
Giżycko
45 000.00 zł brutto
Ciechanów
4 500.00 zł brutto
Lublin

Inne ogłoszenia z tego samego Województwa:

8 500.00 zł brutto
Giżycko
12 500.00 zł brutto
32-067 Tenczynek
45 000.00 zł brutto
Ciechanów
6 765.00 zł brutto
Swarzędz