Cena:

9 212.70 zł brutto
Cena netto: 7490 zł

Faktura VAT: Tak

Lokalizacja:

Warszawa

Parametry:

Producent Topcon
Model GPT-7002i
Rok produkcji 2006
Inne
Skontaktuj się

Opis:

Tachimetr elektroniczny Topcon GPT-7002i

Instrument używany, z 2006 roku, z 6-miesięczną gwarancją i świadectwem autoryzowanego serwisu Topcon.

2 nowe baterie, wymienione panele z wyświetlaczami dotykowymi, instrument w stanie bardzo dobrym.

Instrument z pierwszej serii bezlustrowych tachimetrów Topcona pracujących pod kontrolą systemu operacyjnego Microsoft Windows CE.NET. W instrumentach tych został zainstalowany polskojęzyczny program TopSURV doskonale znany użytkownikom odbiorników GPS Topcona.
Zawiera on między innymi:
– programy związane z pomiarami klasycznymi, w tym bardzo rozbudowane kodowanie punktów, łączenie ich w grupy, tworzenie łańcuchów itp
– programy do wytyczeń punktów z wyświetlaniem mapy tyczonych punktów w różnych skalach oraz z możliwością tyczenie bezpośrednio ze szkiców
– pełen pakiet programów obliczeniowych wraz z kalkulatorem
– zaawansowany moduł drogowych wspomagający geodezyjną obsługę obiektów liniowych

Sercem instrumentów komputer o procesorze o szybkości 400MHz i pamięci 128MB RAM, znany wielu użytkownikom jako palmtop. Posiada on wbudowany edytor tekstu WordPad, przeglądarkę internetową Internet Explorer, program do obsługi poczty e-mail oraz możliwość instalacji przez Użytkownika własnych aplikacji.

Obsługa instrumentu odbywa się za pomocą kolorowego dotykowego ekranu i alfanumerycznej klawiatury. Po obu stronach instrumentu (z wyjątkiem modelu GPT-7005i) zamontowany jest duży 3,5 calowy kolorowy wyświetlacz o rozdzielczości 240×320 pikseli. Uruchomienie aplikacji odbywa się poprzez dotknięcie rysikiem odpowiedniej ikony na dotykowym ekranie wyświetlacza. Wprowadzenie numerów punktów oraz opisów może odbywać się poprzez wygodną klawiaturę znajdującą się z boku ekranu lub dzięki klawiaturze wirtualnej uruchomionej na ekranie.
Topcon zaproponował instrument w którym nawigacja jest bardzo intuicyjna a mnogość funkcji pozwala zrealizować w terenie nawet najbardziej złożone zadanie, natomiast w razie konieczności zawsze można skorzystać z Helpa.

Tachimetry elektroniczne serii GPT-7000i to instrumenty łączące cyfrową technologię obrazu z tachimetrem elektronicznym. To, co na co dzień możemy obserwować przez lunetę instrumentu, tutaj widzimy na jego wyświetlaczu. Nie tylko ułatwia to wycelowanie na żądany punkt pomiaru, ale dzięki tej technologii, w miejsce tradycyjnego szkicu pomierzonych punktów otrzymujemy pomierzone przez nas punkty i linie na tle rzeczywistego obrazu terenu. Możemy uchwycić stan faktyczny poprzez zapisanie cyfrowego obrazu wraz z danymi pomiarowymi. W ten sposób powstał nowy standard geoinformacji.

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą:

Nie znaleziono ogłoszeń

Inne ogłoszenia z tego samego Województwa:

11 992.50 zł brutto
Lublin
27 622.70 zł brutto
Kraków
11 057.70 zł brutto
Warszawa