Strona główna/Ogłoszenia/Tachimetr Topcon GPT – 7503, Windows, Gwarancja!

Tachimetr Topcon GPT – 7503, Windows, Gwarancja!

Cena:

13 517.70 zł brutto
Cena netto: 10990 zł

Faktura VAT: Tak

Lokalizacja:

Warszawa

Parametry:

Producent Topcon
Model
Rok produkcji 2009
Inne
Skontaktuj się

Opis:

Tachimetr elektroniczny GPT-7503 używany.

Instrument w stanie technicznym bardzo dobrym, z 2009 roku.
Instrument posiada nowe: baterie, panele dotykowe i uszczelki.

 

  • Tachimetr elektroniczny Topcon GPT-7503

Jest to seria bezlustrowych tachimetrów Topcona pracująca pod kontrolą systemu operacyjnego Microsoft Windows CE.NET. W instrumentach tych został zainstalowany polskojęzyczny program TopSURV doskonale znany użytkownikom odbiorników GPS Topcona.

Zawiera między innymi:

– programy związane z pomiarami klasycznymi, w tym bardzo rozbudowane kodowanie punktów, łączenie ich w grupy, tworzenie łańcuchów itp.,
– programy do wytyczeń punktów z możliwością pracy na podkładzie rastrowym,
– pełen pakiet programów obliczeniowych wraz z kalkulatorem,
zaawansowany moduł drogowych wspomagający geodezyjną obsługę obiektów liniowych.

Instrument posiada wbudowany edytor tekstu WordPad, przeglądarkę internetową Internet Explorer, program do obsługi poczty e-mail oraz możliwość instalacji przez Użytkownika własnych aplikacji. Obsługa instrumentu odbywa się za pomocą kolorowego dotykowego 3,5 calowego ekranu i alfanumerycznej klawiatury. Uruchomienie aplikacji odbywa się poprzez dotknięcie rysikiem odpowiedniej ikony na dotykowym ekranie wyświetlacza. Wprowadzenie numerów punktów oraz opisów może odbywać się poprzez wygodną klawiaturę znajdującą się z boku ekranu lub dzięki klawiaturze wirtualnej uruchomionej na ekranie.
Topcon zaproponował instrument w którym nawigacja jest bardzo intuicyjna a mnogość funkcji pozwala zrealizować w terenie nawet najbardziej złożone zadanie.

  • Parametry użytkowe

Dokładność pomiaru kąta w tachimetrze GPT-7503 wynosi 3(10cc). Dalmierz umożliwia pomiar odległości na jeden pryzmat do 4000m z dokładnością 2mm+2ppm oraz pomiar bez lustra na odległość 2000m. Dbając o bezpieczeństwo użytkowników zamontowano w w/w tachimetrze laser klasy 1 (do pomiaru odległości jest to laser bezpieczny dla oka). Dzięki temu, zgodnie z obowiązującymi normami, nie ma potrzeby specjalnego zabezpieczania miejsca pracy tego sprzętu. Pomiar odległości na pryzmat z dokładnością 1cm trwa 0,5s, a z dokładnością 1mm 1,2s. Bardzo pomocny przy pomiarach jest czerwony wskaźnik laserowy, jednoznacznie identyfikujący miejsce do którego wykonywany jest pomiar odległości.
Nowością jest możliwość wymiany danych z komputerem aż na cztery sposoby. Oprócz klasycznego portu RS-232C instrumenty mają wbudowane złącze kart Compact Flash, port USB oraz możliwość komunikacji bezprzewodowej Bluetooth (opcja).
Model ten posiada dwuosiowy kompensator i podobnie jak inne nowe instrumenty firmy Topcon standardowo wyposażone są w diody do tyczenia. W serii tej zastosowano sprawdzoną już w innych modelach znakomitą optykę o 30 krotnym powiększeniu i 45mm średnicy układu optycznego (EDM 50mm).

Nowy, bardzo wydajny układ zasilania stanowi litowo-jonowa bateria BT-65Q pozwalająca na ciągły pomiar kątów i odległości przez minimum 6 godzin. W komplecie znajdują się dwie baterie. Jak zawsze instrumenty Topcona charakteryzuje wysoka pyło i wodoszczelność zgodnie z normą IP-54. Reasumując, otwarty system operacyjny Windows CE.NET zainstalowany w tachimetrze GPT-7503 łączy w sobie zalety klasycznego komputera klasy PC, ekranu dotykowego, szerokich możliwości graficznych (graficzny tryb pracy znany użytkownikom z polskiego oprogramowania TerMap), możliwości aktualizacji i dodania nowego oprogramowania oraz dużej kompatybilności. Dzięki wszystkim tym cechom seria tych instrumentów jest znakomitym narzędziem pracy nawet dla bardzo skomplikowanych i precyzyjnych zadań geodezyjnych ale nie tylko.

  • Wyposażenie standardowe

W skład wyposażenia instrumentu wchodzą dwie baterie (nowe), waliza transportowa, nowoczesna automatyczna ładowarka na dwie baterie, oprogramowanie transmisyjne.

  • Wyposażenie dodatkowe

Do instrumentów oprócz standardowych akcesoriów takich jak statyw, tyczka teleskopowa czy lustro oferujemy również szereg specjalistycznych dodatków znajdujących zastosowanie w wielu specjalistycznych zagadnieniach pomiarowych.

Jakość_Bezpieczeństwo_autoryzowany_serwis


Klient wraz z produktem otrzymuje oryginalne dokumenty:

– świadectwo instrumentu

poświadczające poprawność pracy urządzenia – wydane przez autoryzowany serwis Topcon w Polsce (TPI Sp. z o.o.).

Skontaktuj się ze sprzedawcą:



Inne ogłoszenia z tej samej kategorii:

10 000.00 zł brutto
Biecz
9 999.00 zł brutto
Kraków

Inne ogłoszenia z tego samego Województwa:

01/03/2019|
Subskrybcja newslettera
Nowości, promocje, oferty specjalne
Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj powiadomienia!
Zapisz się!
Administratorem Twoich danych osobowych jest TPI Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-716) przy ul. Bartycka 22, wpisana do rejestru przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000173850, NIP 527-02-05-140, REGON 008415083 (dalej: Geosell), kontakt: geosell@geosell.pl. Geosell przetwarza Twoje dane osobowe w celu wysyłki newslettera dotyczącego marketingu bezpośredniego produktów i usług własnych, tj. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO. Odbiorcami Twoich danych mogą być: dostawcy IT, usługodawcy w obszarze działań marketingowych i analitycznych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wypisania się z newslettera. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędy Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niepodanie danych uniemożliwi otrzymywanie newslettera. Przysługuje Ci prawo do zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
close-link