Cena:

7 367.70 zł brutto
Cena netto: 5990.00 zł

Faktura VAT: Tak

ID ogłoszenia: 6472

Lokalizacja:

Warszawa

Parametry:

Producent Topcon
Model GTS-236N
Rok produkcji 2006
Inne
Skontaktuj się

Opis:

Tachimetr elektroniczny TOPCON GTS-236N – używany.

Stan bardzo dobry.

6 miesięcy gwarancji autoryzowanego serwisu Topcon. Świadectwo autoryzowanego serwisu, sprzęt w 100% sprawny, nowa bateria.

Seria GTS-230N lustrowych tachimetrów Topcon to jedne z instrumentów o najlepszym stosunku jakości do wartości.
Za niewygórowaną cenę dostępny jest sprzęt o wysokiej dokładności pracy, łatwości obsługi i niezawodności. Te podstawowe instrumenty Topcon są urządzeniami najchętniej kupowanymi przez geodetów rozpoczynających działalność na rynku usług.

Wysoka jakość i doskonałe parametry użytkowe:
Trwała, wodoszczelna i pyłoszczelna konstrukcja oraz wydajny system zasilania gwarantują niezawodność przez lata użytkowania. Tachimetry GTS-230N spełniają normę IP66 – są więc całkowicie odporne na złe warunki atmosferyczne.

Świetna optyka:
Instrumenty Topcon posiadają lunety o 30-krotnym powiększeniu i obiektywy o dużej średnicy 45 mm. Umożliwia to dokładne wycelowanie, nawet na oddalone punkty i pomierzenie ich z wykorzystaniem dalmierza laserowego.

Interfejs i pamięć:
Rozbudowana klawiatura alfanumeryczna z przyciskami funkcyjnymi sprawia, że obsługa tachimetru jest komfortowa. Przycisk „*” przyspiesza dostęp do ustawień instrumentu. Duży, czteroliniowy wyświetlacz instrumentu jest wyraźny i mieści wszystkie niezbędne do pracy w terenie informacje. Wymiana danych odbywa się poprzez port komunikacyjny z wykorzystaniem np. programów WinKalk lub C-Geo.

Bezkonkurencyjny zasięg:
Zasięg lustrowego pomiaru odległości do 3500 m, wysoka dokładność wyznaczania odległości i pewność pracy przy pomiarach w trudnych warunkach atmosferycznych.

Prostota konstrukcji i niezawodność:
Jednostronny wyświetlacz, podświetlana klawiatura alfanumeryczna z klawiszami funkcyjnymi, port do wymiany danych i podgrzewany wyświetlacz.

Bogate oprogramowanie wewnętrzne:
Stabilny i niezawodny firmowy system operacyjny, łatwe w obsłudze oprogramowanie pomiarowo-obliczeniowe, moduł „Trasy” do obsługi inwestycji drogowych, pamięć na 24 000 punktów (30 robót).

Tego inni nie mają:
Zabezpieczenie przed kradzieżą kodem PIN, klawisz „*” szybkiego dostępu do ustawień tachimetru, pełna odporność IP66 oraz bogate wyposażenie.

Zestaw zawiera:
– waliza transportowa
– tachimetr GTS-236N
– nowa bateria
– ładowarka
– kabel transmisyjny
– narzędzia do rektyfikacji
– osłona przeciwsłoneczna obiektywu
– dodatki i gratisy
– świadectwo autoryzowanego serwisu

Skontaktuj się ze sprzedawcą:

Inne ogłoszenia z tej samej kategorii:

8 500.00 zł brutto
Giżycko
45 000.00 zł brutto
Ciechanów
4 500.00 zł brutto
Lublin

Inne ogłoszenia z tego samego Województwa:

8 500.00 zł brutto
Giżycko
12 500.00 zł brutto
32-067 Tenczynek
45 000.00 zł brutto
Ciechanów
6 765.00 zł brutto
Swarzędz