Najczęściej zadawane pytania

Ogłoszenie można dodać wypełniając i wysyłając formularz

https://geosell.eu/dodaj-ogloszenie/

Ogłoszenia mogą dodawać wyłącznie zalogowani użytkownicy. Publikacja ogłoszenia następuje po weryfikacji przez moderatora.

Dodając ogłoszenie należy uzupełnić następujące pola:

 1. Wybrać kategorię ogłoszenia. Do wyboru: Tachimetry, GPS, Drony i skanery, Niwelatory, Praca zlecenia i współpraca, Inne
 2. Tytuł ogłoszenia
 3. Opis ogłoszenia
 4. Miasto
 5. Województwo
 6. Państwo
 7. Nazwa firmy
 8. Kod pocztowy
 9. NIP
 10. Producent
 11. Model
 12. Rok produkcji
 13. Cena brutto
 14. Inne
 15. Zdjęcia (maksymalnie 5 zdjęć)

Dane sprzedającego otrzymasz jak tylko twoje zgłoszenie zostanie zweryfikowane przez administratora (do 48h).

Aktualnie korzystanie z wszystkich funkcjonalności serwisu jest bezpłatne, administrator nie wyklucza zmian w tym zakresie.

Do ogłoszenia można dodać maksymalnie 5 zdjęć, o maksymalnym rozmiarze 1 mb każde.

Ogłoszenie musi zawierać przynajmniej 1 zdjęcie.

Należy pamiętać o dobrych praktykach przy dodawaniu zdjęć:

 • Dobrej jakości zdjęcia wpływają pozytywnie na podjęcie decyzji o zakupie przedmiotu.
 • Zdjęcia powinny być wyraźne i ostre.
 • Optymalna rozdzielczość zdjęcia to około 900 px szerokości oraz 600 px wysokości

Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść, zgodność produktów z opisem oraz gwarancję i działanie produktów oferowanych przez sprzedających.

Ogłoszenie zostanie dodane na okres 1 miesiąca, przed końcem ważności ogłoszenia sprzedający może przedłużyć ogłoszenie o kolejny miesiąc. Przed wygaśnięciem ogłoszenia dostaniesz wiadomość na podany adres e-mail z przypomnieniem o wygasającym ogłoszeniu na 5 dni przed.

Rejestracja w serwisie jest bezpłatna oraz jest automatyczna, nie wymagająca weryfikacji.

Subskrybcja newslettera
Nowości, promocje, oferty specjalne
Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj powiadomienia!
Zapisz się!
Administratorem Twoich danych osobowych jest TPI Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-716) przy ul. Bartycka 22, wpisana do rejestru przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000173850, NIP 527-02-05-140, REGON 008415083 (dalej: Geosell), kontakt: geosell@geosell.pl. Geosell przetwarza Twoje dane osobowe w celu wysyłki newslettera dotyczącego marketingu bezpośredniego produktów i usług własnych, tj. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO. Odbiorcami Twoich danych mogą być: dostawcy IT, usługodawcy w obszarze działań marketingowych i analitycznych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wypisania się z newslettera. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędy Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niepodanie danych uniemożliwi otrzymywanie newslettera. Przysługuje Ci prawo do zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
close-link